Seriale coreene & KPOP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


welcome to the kdrama and kpop forum!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Condica de prezenta
Despre viata si alte chestii - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 05, 2023 12:07 pm by HURREM

» ceva super!
Despre viata si alte chestii - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 4:06 am by HURREM

» Neata:))
Despre viata si alte chestii - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:57 am by HURREM

» Za lumeee!
Despre viata si alte chestii - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:55 am by HURREM

» here!!
Despre viata si alte chestii - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:54 am by HURREM

» cap albastru
Despre viata si alte chestii - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:53 am by HURREM

» Aim Speșiăăăăăl!
Despre viata si alte chestii - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:52 am by HURREM

» hello!
Despre viata si alte chestii - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:52 am by HURREM

» Nemesis se prezintă
Despre viata si alte chestii - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:51 am by HURREM

Top posters
Lee Sue
Despre viata si alte chestii - Page 2 Vote_lcapDespre viata si alte chestii - Page 2 Voting_barDespre viata si alte chestii - Page 2 Vote_rcap 
Malitta E. Nightingale
Despre viata si alte chestii - Page 2 Vote_lcapDespre viata si alte chestii - Page 2 Voting_barDespre viata si alte chestii - Page 2 Vote_rcap 
RHM Tattoo
Despre viata si alte chestii - Page 2 Vote_lcapDespre viata si alte chestii - Page 2 Voting_barDespre viata si alte chestii - Page 2 Vote_rcap 
saga moon
Despre viata si alte chestii - Page 2 Vote_lcapDespre viata si alte chestii - Page 2 Voting_barDespre viata si alte chestii - Page 2 Vote_rcap 
Invader Lamu
Despre viata si alte chestii - Page 2 Vote_lcapDespre viata si alte chestii - Page 2 Voting_barDespre viata si alte chestii - Page 2 Vote_rcap 
Valla Alucard
Despre viata si alte chestii - Page 2 Vote_lcapDespre viata si alte chestii - Page 2 Voting_barDespre viata si alte chestii - Page 2 Vote_rcap 
,•’`*Tick Tock,•’♥`
Despre viata si alte chestii - Page 2 Vote_lcapDespre viata si alte chestii - Page 2 Voting_barDespre viata si alte chestii - Page 2 Vote_rcap 
(⊙)(⊙)
Despre viata si alte chestii - Page 2 Vote_lcapDespre viata si alte chestii - Page 2 Voting_barDespre viata si alte chestii - Page 2 Vote_rcap 
HURREM
Despre viata si alte chestii - Page 2 Vote_lcapDespre viata si alte chestii - Page 2 Voting_barDespre viata si alte chestii - Page 2 Vote_rcap 
Zsoltan
Despre viata si alte chestii - Page 2 Vote_lcapDespre viata si alte chestii - Page 2 Voting_barDespre viata si alte chestii - Page 2 Vote_rcap 
vizitatori
Despre viata si alte chestii - Page 2 Percent_0
Top posting users this month
No user

 

 Despre viata si alte chestii

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Malitta E. Nightingale
Regina
Regina
Malitta E. Nightingale


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1352
Puncte : 1520
Reputatie : 0
Varsta : 29
Localizare Localizare : Satu-Mare
Stare de spirit Stare de spirit : Domnisoara filosoafa

Despre viata si alte chestii - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Despre viata si alte chestii   Despre viata si alte chestii - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 29, 2017 10:47 pm

Ma! Smile Daca tot vreti sa sarim calul si s-l luam la misto la extrem, Atunci va zic si eu ce a mai zis cineva de la scoala unde am fost eu eleva. Deci, Alex, un tip din clasa a unspea de acolo a zis despre Randi urmatoarele: "Deci, Randi e de fapt o femeie cu voce de barbat." Am pus in ghilimele ca sa va dati seama ca il citez. Ce parere aveti de afirmatia lui? Smile
Back to top Go down
https://kpopandkdrama.forumotion.com/
saga moon
moderator
moderator
saga moon


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 932
Puncte : 952
Reputatie : 2
Varsta : 34
Localizare Localizare : Bucharest

Despre viata si alte chestii - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Despre viata si alte chestii   Despre viata si alte chestii - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 30, 2017 4:59 pm

a meritat ce i s-a zis
Back to top Go down
http://majesticrpg.forumgratuit.ro/
Vallera Rujinsky
Om de rând
Om de rând
Vallera Rujinsky


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 16
Puncte : 18
Reputatie : 0
Localizare Localizare : Rep. Moldova

Despre viata si alte chestii - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Despre viata si alte chestii   Despre viata si alte chestii - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 30, 2017 5:44 pm

nu vorbiti asa despre frumuselu meu
Back to top Go down
Zsoltan
Curtezana
Curtezana
Zsoltan


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 119
Puncte : 121
Reputatie : 0
Localizare Localizare : Campulung-Muscel
Stare de spirit Stare de spirit : gamer

Despre viata si alte chestii - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Despre viata si alte chestii   Despre viata si alte chestii - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 30, 2017 6:52 pm

tu esti cea care are puteri asupra lui?
Back to top Go down
Malitta E. Nightingale
Regina
Regina
Malitta E. Nightingale


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1352
Puncte : 1520
Reputatie : 0
Varsta : 29
Localizare Localizare : Satu-Mare
Stare de spirit Stare de spirit : Domnisoara filosoafa

Despre viata si alte chestii - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Despre viata si alte chestii   Despre viata si alte chestii - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 31, 2017 5:00 pm

Ba! Mi-ai furat duma. Nu-I drept! Sad eu voiam sa-i zic asta. Smile
Back to top Go down
https://kpopandkdrama.forumotion.com/
saga moon
moderator
moderator
saga moon


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 932
Puncte : 952
Reputatie : 2
Varsta : 34
Localizare Localizare : Bucharest

Despre viata si alte chestii - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Despre viata si alte chestii   Despre viata si alte chestii - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 10, 2017 3:10 pm

nu va bateti
Back to top Go down
http://majesticrpg.forumgratuit.ro/
Sponsored content





Despre viata si alte chestii - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Despre viata si alte chestii   Despre viata si alte chestii - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Despre viata si alte chestii
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Despre inspiratie si alte chestii
» Despre una, despre alta cu Ileana Voicu Ghinea! Vedeti mai jos ce a iesit
» Ganduri despre muzica si despre noul hit
» Chestii pe care Randi nu le suporta
» Cele mai importante chestii pentru Randi

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Seriale coreene & KPOP :: News-
Jump to: