Seriale coreene & KPOP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


welcome to the kdrama and kpop forum!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Condica de prezenta
Despre inspiratie si alte chestii Icon_minitimeTue Sep 05, 2023 12:07 pm by HURREM

» ceva super!
Despre inspiratie si alte chestii Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 4:06 am by HURREM

» Neata:))
Despre inspiratie si alte chestii Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:57 am by HURREM

» Za lumeee!
Despre inspiratie si alte chestii Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:55 am by HURREM

» here!!
Despre inspiratie si alte chestii Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:54 am by HURREM

» cap albastru
Despre inspiratie si alte chestii Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:53 am by HURREM

» Aim Speșiăăăăăl!
Despre inspiratie si alte chestii Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:52 am by HURREM

» hello!
Despre inspiratie si alte chestii Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:52 am by HURREM

» Nemesis se prezintă
Despre inspiratie si alte chestii Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:51 am by HURREM

Top posters
Lee Sue
Despre inspiratie si alte chestii Vote_lcapDespre inspiratie si alte chestii Voting_barDespre inspiratie si alte chestii Vote_rcap 
Malitta E. Nightingale
Despre inspiratie si alte chestii Vote_lcapDespre inspiratie si alte chestii Voting_barDespre inspiratie si alte chestii Vote_rcap 
RHM Tattoo
Despre inspiratie si alte chestii Vote_lcapDespre inspiratie si alte chestii Voting_barDespre inspiratie si alte chestii Vote_rcap 
saga moon
Despre inspiratie si alte chestii Vote_lcapDespre inspiratie si alte chestii Voting_barDespre inspiratie si alte chestii Vote_rcap 
Invader Lamu
Despre inspiratie si alte chestii Vote_lcapDespre inspiratie si alte chestii Voting_barDespre inspiratie si alte chestii Vote_rcap 
Valla Alucard
Despre inspiratie si alte chestii Vote_lcapDespre inspiratie si alte chestii Voting_barDespre inspiratie si alte chestii Vote_rcap 
,•’`*Tick Tock,•’♥`
Despre inspiratie si alte chestii Vote_lcapDespre inspiratie si alte chestii Voting_barDespre inspiratie si alte chestii Vote_rcap 
(⊙)(⊙)
Despre inspiratie si alte chestii Vote_lcapDespre inspiratie si alte chestii Voting_barDespre inspiratie si alte chestii Vote_rcap 
HURREM
Despre inspiratie si alte chestii Vote_lcapDespre inspiratie si alte chestii Voting_barDespre inspiratie si alte chestii Vote_rcap 
Zsoltan
Despre inspiratie si alte chestii Vote_lcapDespre inspiratie si alte chestii Voting_barDespre inspiratie si alte chestii Vote_rcap 
vizitatori
Despre inspiratie si alte chestii Percent_0
Top posting users this month
No user

 

 Despre inspiratie si alte chestii

Go down 
+2
Malitta E. Nightingale
cinneva
6 posters
AuthorMessage
Malitta E. Nightingale
Regina
Regina
Malitta E. Nightingale


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1352
Puncte : 1520
Reputatie : 0
Varsta : 29
Localizare Localizare : Satu-Mare
Stare de spirit Stare de spirit : Domnisoara filosoafa

Despre inspiratie si alte chestii Empty
PostSubject: Despre inspiratie si alte chestii   Despre inspiratie si alte chestii Icon_minitimeSun Mar 19, 2017 12:01 am

Buna seara, lume! Smile Miercuri, chiar cu o zi inainte sa lanseze Puteri asupra mea, Randi le-a acordat un interviu celor de la Antena Stars, interviu in care a vorbit despre o tona de chestii cum ar fi inspiratia, succesul si alte chestii. Mie personal mi-ar fi placut sa ne spuna mai multe despre piesa noua, dar nici acum nu-I tarziu. Eu zic sa ascultati acest interviu si dezbatem dupa.

Randi la putere!
Back to top Go down
https://kpopandkdrama.forumotion.com/
cinneva
Om de rând
Om de rând
cinneva


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 14
Puncte : 16
Reputatie : 0
Localizare Localizare : Suceava

Despre inspiratie si alte chestii Empty
PostSubject: Re: Despre inspiratie si alte chestii   Despre inspiratie si alte chestii Icon_minitimeTue Mar 21, 2017 4:19 pm

obsedat sexula mai este baiatu
Back to top Go down
http://www.hauntedrooms.co.uk/
Malitta E. Nightingale
Regina
Regina
Malitta E. Nightingale


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1352
Puncte : 1520
Reputatie : 0
Varsta : 29
Localizare Localizare : Satu-Mare
Stare de spirit Stare de spirit : Domnisoara filosoafa

Despre inspiratie si alte chestii Empty
PostSubject: Re: Despre inspiratie si alte chestii   Despre inspiratie si alte chestii Icon_minitimeTue Mar 21, 2017 10:11 pm

Da, stiu si I-am spus si eu asta pe facebook, dar s-au gasit niste idioate sa-i ia apararea. Si acum se pare ca toata lumea face misto de el. Smile
Back to top Go down
https://kpopandkdrama.forumotion.com/
saga moon
moderator
moderator
saga moon


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 932
Puncte : 952
Reputatie : 2
Varsta : 34
Localizare Localizare : Bucharest

Despre inspiratie si alte chestii Empty
PostSubject: Re: Despre inspiratie si alte chestii   Despre inspiratie si alte chestii Icon_minitimeTue Mar 21, 2017 10:21 pm

toata lumea ii spune asta
Back to top Go down
http://majesticrpg.forumgratuit.ro/
Malitta E. Nightingale
Regina
Regina
Malitta E. Nightingale


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1352
Puncte : 1520
Reputatie : 0
Varsta : 29
Localizare Localizare : Satu-Mare
Stare de spirit Stare de spirit : Domnisoara filosoafa

Despre inspiratie si alte chestii Empty
PostSubject: Re: Despre inspiratie si alte chestii   Despre inspiratie si alte chestii Icon_minitimeThu Mar 23, 2017 9:18 am

Dar eu stiu Solutia la problema lui. Trebuie sa-si gaseasca o iubita, dar sa si ramana cu ea. Adica sa o ia de nevasta. Dupa aia poate sa faca ce vrea cu ea. Numai sa nu ne zica si noua ca pe mine chiar nu ma intereseaza. Adica eu chiar nu mai vreau piese de genul asta.
Back to top Go down
https://kpopandkdrama.forumotion.com/
SAYUKI
Kalfa
Kalfa
SAYUKI


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 97
Puncte : 105
Reputatie : 0
Varsta : 19
Localizare Localizare : China-Beijing-

Despre inspiratie si alte chestii Empty
PostSubject: Re: Despre inspiratie si alte chestii   Despre inspiratie si alte chestii Icon_minitimeThu Mar 23, 2017 12:18 pm

Are iubita si o tine secreta.
Back to top Go down
http://jackiechanfanclub.forumagic.net/
Malitta E. Nightingale
Regina
Regina
Malitta E. Nightingale


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1352
Puncte : 1520
Reputatie : 0
Varsta : 29
Localizare Localizare : Satu-Mare
Stare de spirit Stare de spirit : Domnisoara filosoafa

Despre inspiratie si alte chestii Empty
PostSubject: Re: Despre inspiratie si alte chestii   Despre inspiratie si alte chestii Icon_minitimeTue Mar 28, 2017 10:02 pm

Ia stai asa... Tu stii ceva ce nu stiu eu? Cine e? Zi-ne si noua!
Back to top Go down
https://kpopandkdrama.forumotion.com/
saga moon
moderator
moderator
saga moon


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 932
Puncte : 952
Reputatie : 2
Varsta : 34
Localizare Localizare : Bucharest

Despre inspiratie si alte chestii Empty
PostSubject: Re: Despre inspiratie si alte chestii   Despre inspiratie si alte chestii Icon_minitimeWed Mar 29, 2017 2:38 am

spune tot @SAYUKI
Back to top Go down
http://majesticrpg.forumgratuit.ro/
Vallera Rujinsky
Om de rând
Om de rând
Vallera Rujinsky


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 16
Puncte : 18
Reputatie : 0
Localizare Localizare : Rep. Moldova

Despre inspiratie si alte chestii Empty
PostSubject: Re: Despre inspiratie si alte chestii   Despre inspiratie si alte chestii Icon_minitimeThu Mar 30, 2017 5:48 pm

nu va mai luati de el
Back to top Go down
Zsoltan
Curtezana
Curtezana
Zsoltan


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 119
Puncte : 121
Reputatie : 0
Localizare Localizare : Campulung-Muscel
Stare de spirit Stare de spirit : gamer

Despre inspiratie si alte chestii Empty
PostSubject: Re: Despre inspiratie si alte chestii   Despre inspiratie si alte chestii Icon_minitimeThu Mar 30, 2017 6:39 pm

daca ne da material de misto-uri
Back to top Go down
Malitta E. Nightingale
Regina
Regina
Malitta E. Nightingale


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1352
Puncte : 1520
Reputatie : 0
Varsta : 29
Localizare Localizare : Satu-Mare
Stare de spirit Stare de spirit : Domnisoara filosoafa

Despre inspiratie si alte chestii Empty
PostSubject: Re: Despre inspiratie si alte chestii   Despre inspiratie si alte chestii Icon_minitimeFri Mar 31, 2017 5:13 pm

Deci, vreau sa clarific ceva pentru noii membri. Noi suntem Randisti, nu obsedati. Asta inseamna ca ne place Randi, dar il criticam cand merita si de asemenea putem si sa-l luam la misto daca ne da motiv. De exemplu, cum a facut acuma cand a lansat melodia asta noua. e absolut normal sa fie luat la misto daca ne spune asa pe fata ca el are chef de concert. Stit vorba aia... PMI.
Back to top Go down
https://kpopandkdrama.forumotion.com/
Zsoltan
Curtezana
Curtezana
Zsoltan


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 119
Puncte : 121
Reputatie : 0
Localizare Localizare : Campulung-Muscel
Stare de spirit Stare de spirit : gamer

Despre inspiratie si alte chestii Empty
PostSubject: Re: Despre inspiratie si alte chestii   Despre inspiratie si alte chestii Icon_minitimeWed Apr 05, 2017 11:56 pm

Prea Multe Imformatii...stu vorba asta
Back to top Go down
Sponsored content





Despre inspiratie si alte chestii Empty
PostSubject: Re: Despre inspiratie si alte chestii   Despre inspiratie si alte chestii Icon_minitime

Back to top Go down
 
Despre inspiratie si alte chestii
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Despre viata si alte chestii
» Despre una, despre alta cu Ileana Voicu Ghinea! Vedeti mai jos ce a iesit
» despre frumusete
» Chestii pe care Randi nu le suporta
» Cele mai importante chestii pentru Randi

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Seriale coreene & KPOP :: Aparitii tv/radio-
Jump to: