Seriale coreene & KPOP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


welcome to the kdrama and kpop forum!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Condica de prezenta
#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Icon_minitimeTue Sep 05, 2023 12:07 pm by HURREM

» ceva super!
#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 4:06 am by HURREM

» Neata:))
#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:57 am by HURREM

» Za lumeee!
#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:55 am by HURREM

» here!!
#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:54 am by HURREM

» cap albastru
#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:53 am by HURREM

» Aim Speșiăăăăăl!
#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:52 am by HURREM

» hello!
#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:52 am by HURREM

» Nemesis se prezintă
#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:51 am by HURREM

Top posters
Lee Sue
#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Vote_lcap#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Voting_bar#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Vote_rcap 
Malitta E. Nightingale
#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Vote_lcap#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Voting_bar#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Vote_rcap 
RHM Tattoo
#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Vote_lcap#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Voting_bar#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Vote_rcap 
saga moon
#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Vote_lcap#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Voting_bar#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Vote_rcap 
Invader Lamu
#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Vote_lcap#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Voting_bar#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Vote_rcap 
Valla Alucard
#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Vote_lcap#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Voting_bar#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Vote_rcap 
,•’`*Tick Tock,•’♥`
#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Vote_lcap#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Voting_bar#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Vote_rcap 
(⊙)(⊙)
#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Vote_lcap#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Voting_bar#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Vote_rcap 
HURREM
#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Vote_lcap#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Voting_bar#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Vote_rcap 
Zsoltan
#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Vote_lcap#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Voting_bar#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Vote_rcap 
vizitatori
#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Percent_0
Top posting users this month
No user

 

 #Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D

Go down 
2 posters
AuthorMessage
RHM Tattoo
Prințesă
Prințesă
RHM Tattoo


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 1239
Puncte : 1327
Reputatie : 0
Localizare Localizare : Bistrita

#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Empty
PostSubject: #Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D   #Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Icon_minitimeFri Jul 05, 2019 6:32 am

#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Maxresdefault

Randi ne-a obișnuit deja cu explorarea poetică a universului iubirii, disecând iubirea prin versurile sale, ca un chirurg precis. De curând, artistul a lansat piesa „Inimi”, prin care speră că va inspira și încuraja ascultătorii să creadă în iubire.

Piesa celebrează iubirea, vorbind despre căutarea constantă a jumătății și despre unirea unor lumi diferite: masculin și feminin.

„”Inimi”, noua mea piesă, este despre căutarea și găsirea iubirii, cel mai frumos sentiment dintre toate. Piesa vorbește despre un ideal, despre două  jumătăți perfecte, despre două suflete rătăcite care se regăsesc departe de lume și de tot ceea ce trece ca un anotimp, într-un loc unde iubirea transcede timpul. Sper că cei care ascultă piesa vor recâștiga încrederea în iubire și vor visa la o lume mai bună.”, a spus Randi.

Dacă vrei să asculți live noul său single, stai cu urechile pe Kiss FM, pentru că Randi vine vineri la „Râzi cu Rusu și Andrei”!


Last edited by RHM Tattoo on Fri Jul 05, 2019 4:31 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
saga moon
moderator
moderator
saga moon


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 932
Puncte : 952
Reputatie : 2
Varsta : 34
Localizare Localizare : Bucharest

#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Empty
PostSubject: Re: #Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D   #Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D Icon_minitimeFri Jul 05, 2019 3:01 pm

ce feumos explica acest om

Sent from Topic'it App
Back to top Go down
http://majesticrpg.forumgratuit.ro/
 
#Inimi se aude live in premiera vineri la Kiss FM. Fiti pe frecventa! :D
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Seriale coreene & KPOP :: Aparitii tv/radio-
Jump to: