Seriale coreene & KPOP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


welcome to the kdrama and kpop forum!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Condica de prezenta
Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Icon_minitimeTue Sep 05, 2023 12:07 pm by HURREM

» ceva super!
Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 4:06 am by HURREM

» Neata:))
Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:57 am by HURREM

» Za lumeee!
Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:55 am by HURREM

» here!!
Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:54 am by HURREM

» cap albastru
Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:53 am by HURREM

» Aim Speșiăăăăăl!
Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:52 am by HURREM

» hello!
Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:52 am by HURREM

» Nemesis se prezintă
Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:51 am by HURREM

Top posters
Lee Sue
Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Vote_lcapRandi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Voting_barRandi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Vote_rcap 
Malitta E. Nightingale
Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Vote_lcapRandi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Voting_barRandi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Vote_rcap 
RHM Tattoo
Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Vote_lcapRandi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Voting_barRandi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Vote_rcap 
saga moon
Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Vote_lcapRandi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Voting_barRandi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Vote_rcap 
Invader Lamu
Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Vote_lcapRandi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Voting_barRandi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Vote_rcap 
Valla Alucard
Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Vote_lcapRandi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Voting_barRandi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Vote_rcap 
,•’`*Tick Tock,•’♥`
Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Vote_lcapRandi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Voting_barRandi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Vote_rcap 
(⊙)(⊙)
Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Vote_lcapRandi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Voting_barRandi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Vote_rcap 
HURREM
Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Vote_lcapRandi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Voting_barRandi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Vote_rcap 
Zsoltan
Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Vote_lcapRandi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Voting_barRandi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Vote_rcap 
vizitatori
Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Percent_0
Top posting users this month
No user

 

 Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte

Go down 
2 posters
AuthorMessage
RHM Tattoo
Prințesă
Prințesă
RHM Tattoo


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 1239
Puncte : 1327
Reputatie : 0
Localizare Localizare : Bistrita

Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Empty
PostSubject: Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte   Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Icon_minitimeFri Jul 05, 2019 6:29 am

Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Randi05

Piesele sale au adunat sute de milioane de vizualizări pe YouTube, unele dintre ele devenind „imn”, precum „Visător”, care continuă să inspire oamenii la ani de zile după lansare.

Acum lansează o nouă piesă, „Inimi”, care speră că va inspira și încuraja ascultătorii să creadă în iubire, pentru că este sentimentul care leagă sufletele oamenilor și dă sens vieții.
Piesa celebrează iubirea, vorbind despre căutarea constantă a jumătății și despre unirea unor lumi diferite: masculin și feminin.

Videoclipul piesei este realizat de SAN și expune în imagini antiteza bărbat – femeie și împlinirea idealului: două lumi diferite care în final se reunesc.

"„Inimi”, noua mea piesă, este despre căutarea și găsirea iubirii, cel mai frumos sentiment dintre toate. Piesa vorbește despre un ideal, despre două  jumătăți perfecte, despre două suflete rătăcite care se regăsesc departe de lume și de tot ceea ce trece ca un anotimp,într-un loc unde iubirea transcede timpul. Sper că cei care ascultă piesa vor recâștiga încrederea în iubire și vor visa la o lume mai bună", a transmis artistul.

Piesa este compusă de Randi în studiourile Famous Production.


Last edited by RHM Tattoo on Fri Jul 05, 2019 4:34 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
saga moon
moderator
moderator
saga moon


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 932
Puncte : 952
Reputatie : 2
Varsta : 34
Localizare Localizare : Bucharest

Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Empty
PostSubject: Re: Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte   Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte Icon_minitimeFri Jul 05, 2019 3:02 pm

se pricepe de minune sa compuna

Sent from Topic'it App
Back to top Go down
http://majesticrpg.forumgratuit.ro/
 
Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Seriale coreene & KPOP :: News-
Jump to: