Seriale coreene & KPOP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


welcome to the kdrama and kpop forum!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Condica de prezenta
Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Icon_minitimeTue Sep 05, 2023 12:07 pm by HURREM

» ceva super!
Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 4:06 am by HURREM

» Neata:))
Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:57 am by HURREM

» Za lumeee!
Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:55 am by HURREM

» here!!
Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:54 am by HURREM

» cap albastru
Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:53 am by HURREM

» Aim Speșiăăăăăl!
Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:52 am by HURREM

» hello!
Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:52 am by HURREM

» Nemesis se prezintă
Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:51 am by HURREM

Top posters
Lee Sue
Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Vote_lcapRandi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Voting_barRandi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Vote_rcap 
Malitta E. Nightingale
Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Vote_lcapRandi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Voting_barRandi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Vote_rcap 
RHM Tattoo
Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Vote_lcapRandi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Voting_barRandi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Vote_rcap 
saga moon
Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Vote_lcapRandi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Voting_barRandi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Vote_rcap 
Invader Lamu
Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Vote_lcapRandi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Voting_barRandi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Vote_rcap 
Valla Alucard
Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Vote_lcapRandi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Voting_barRandi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Vote_rcap 
,•’`*Tick Tock,•’♥`
Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Vote_lcapRandi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Voting_barRandi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Vote_rcap 
(⊙)(⊙)
Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Vote_lcapRandi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Voting_barRandi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Vote_rcap 
HURREM
Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Vote_lcapRandi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Voting_barRandi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Vote_rcap 
Zsoltan
Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Vote_lcapRandi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Voting_barRandi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Vote_rcap 
vizitatori
Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Percent_0
Top posting users this month
No user

 

 Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali

Go down 
AuthorMessage
Valla Alucard
Prințesă
Prințesă
Valla Alucard


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 525
Puncte : 555
Reputatie : 0
Localizare Localizare : UK

Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Empty
PostSubject: Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali   Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Icon_minitimeMon Jan 21, 2019 3:32 pm

Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali Randi-vacanta-bali-2

Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali: „Fiecare suflet care vizitează un templu de aici pleacă plin de pace şi bucurie“

În ultimii ani, Randi a făcut un ritual din a pleca în luna ianuarie în Thailanda, pentru a-şi încărca bateriile, iar în 2019, imediat după Revelion, a făcut la fel. Prima sa destinaţie a fost Phuket, care e un oraş ce nu doarme niciodată.

A urmat o călătorie cu vaporul către insula Phi Phi, locul despre care Randi spune că îi dă o stare de libertate pe care nu a simţit-o niciodată acasă, în Bucureşti. Deşi plănuise să petreacă restul vacanţei în Malaezia, într-un moment de spontaneitate, Randi şi gaşca sa au decis să zboare către insula Bali.

Primul loc din Bali unde a poposit a fost Ubud, pe care Randi îl descrie ca fiind cel mai pitoresc oras în care a fost până acum: „În Bali, în Ubud, toate casele au un templu şi cred că fiecare suflet care vizitează un templu de aici pleacă plin de pace şi bucurie. Cel puţin eu aşa mă simt – mă voi întoarce plin de inspiraţie la studio.Toate zidurile sunt înverzite datorită umidităţii şi a ploilor şi asta dă un aer exotic şi mistic locului. Iar mâncarea din Bali este senzaţională. Condimentele şi produsele lor m-au făcut cel mai mare gurmand de pe insulă. Cred că am mâncat de două ori mai mult decât mănânc acasă în mod normal şi cu toate acestea, nu m-am îngrăşat deloc”.

Randi mai are o săptămână de vacanţă, pe care o va petrece pe insula Gili şi spune că se va întoarce la studio plin de inspiraţie.
Back to top Go down
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
 
Randi, declaraţii exclusive din vacanţa exotică din Bali
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Vacanta
» Sfaturi despre vacanta
» Randi si Jo!
» Randi
» Randi-Visator

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Seriale coreene & KPOP :: Facebook/instagram-
Jump to: