Seriale coreene & KPOP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


welcome to the kdrama and kpop forum!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Condica de prezenta
Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Icon_minitimeTue Sep 05, 2023 12:07 pm by HURREM

» ceva super!
Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 4:06 am by HURREM

» Neata:))
Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:57 am by HURREM

» Za lumeee!
Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:55 am by HURREM

» here!!
Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:54 am by HURREM

» cap albastru
Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:53 am by HURREM

» Aim Speșiăăăăăl!
Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:52 am by HURREM

» hello!
Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:52 am by HURREM

» Nemesis se prezintă
Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:51 am by HURREM

Top posters
Lee Sue
Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Vote_lcapRandi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Voting_barRandi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Vote_rcap 
Malitta E. Nightingale
Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Vote_lcapRandi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Voting_barRandi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Vote_rcap 
RHM Tattoo
Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Vote_lcapRandi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Voting_barRandi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Vote_rcap 
saga moon
Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Vote_lcapRandi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Voting_barRandi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Vote_rcap 
Invader Lamu
Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Vote_lcapRandi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Voting_barRandi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Vote_rcap 
Valla Alucard
Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Vote_lcapRandi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Voting_barRandi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Vote_rcap 
,•’`*Tick Tock,•’♥`
Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Vote_lcapRandi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Voting_barRandi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Vote_rcap 
(⊙)(⊙)
Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Vote_lcapRandi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Voting_barRandi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Vote_rcap 
HURREM
Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Vote_lcapRandi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Voting_barRandi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Vote_rcap 
Zsoltan
Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Vote_lcapRandi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Voting_barRandi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Vote_rcap 
vizitatori
Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Percent_0
Top posting users this month
No user

 

 Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte"

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Valla Alucard
Prințesă
Prințesă
Valla Alucard


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 525
Puncte : 555
Reputatie : 0
Localizare Localizare : UK

Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Empty
PostSubject: Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte"   Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Icon_minitimeThu Jan 17, 2019 12:21 pm

Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Randi-surpriza-inedita-pentru-fani-cum-si-a-interpretrat-cea-mai-recenta-piesa-frumusetea-care-minte_size24

Randi începe noul an în forță și lansează o nouă versiune a piesei "Frumusețea care minte", pe care o cântă, într-un cadru special, de această dată la pian.
"Frumusețea care minte" este cel mai recent single al artistului, o piesă ce a atras în jurul său multe reacții pozitive. Piesa a ajuns numărul unu în trending pe Youtube la scurt timp de la lansare și s-a menținut în trending 4 săptămâni la rând.

Cea mai recentă piesă a lui Randi vine cu un mesaj puternic și actual, ce ne face să reflectăm asupra modului în care percepem frumusețea în ziua de astăzi.

“Orice piesă pe care o compun începe la pian, este instrumentul prin care reușesc să transpun în note toate ideile pe care le am. Pentru Frumusețea care minte pianul se potrivește foarte bine, cred că accentuează mesajul piesei, de aceea mi-am dorit să ascultați și voi această variantă.” spune Randi.



Pentru anul 2019, Randi pregătește multe surprize alături de echipa sa de la Famous Production. Vor urma piese noi, un album Morandi și noi provocări în seria de video-uri săptămânale #MiercuriLaFamous, alături de alți artiști invitați.
Back to top Go down
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
saga moon
moderator
moderator
saga moon


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 932
Puncte : 952
Reputatie : 2
Varsta : 33
Localizare Localizare : Bucharest

Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Empty
PostSubject: Re: Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte"   Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte" Icon_minitimeThu Feb 28, 2019 11:51 am

ati cam ramas in urma cu stirile

Sent from Topic'it App
Back to top Go down
http://majesticrpg.forumgratuit.ro/
 
Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte"
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Chestii pe care Randi nu le suporta
» Ce zice Randi despre propria piesa pe care o va lansa cat de curand?
» 12 motive pentru care Randi e iubitul ideal
» motivul pentru care Randi canta despre dragoste
» Ia ghiciti ce! Am aflat cand isi lanseaza randi piesa noua. Luati si cititi de aici.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Seriale coreene & KPOP :: News-
Jump to: