Seriale coreene & KPOP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


welcome to the kdrama and kpop forum!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Condica de prezenta
12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Icon_minitimeTue Sep 05, 2023 12:07 pm by HURREM

» ceva super!
12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 4:06 am by HURREM

» Neata:))
12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:57 am by HURREM

» Za lumeee!
12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:55 am by HURREM

» here!!
12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:54 am by HURREM

» cap albastru
12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:53 am by HURREM

» Aim Speșiăăăăăl!
12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:52 am by HURREM

» hello!
12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:52 am by HURREM

» Nemesis se prezintă
12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:51 am by HURREM

Top posters
Lee Sue
12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Vote_lcap12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Voting_bar12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Vote_rcap 
Malitta E. Nightingale
12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Vote_lcap12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Voting_bar12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Vote_rcap 
RHM Tattoo
12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Vote_lcap12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Voting_bar12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Vote_rcap 
saga moon
12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Vote_lcap12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Voting_bar12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Vote_rcap 
Invader Lamu
12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Vote_lcap12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Voting_bar12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Vote_rcap 
Valla Alucard
12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Vote_lcap12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Voting_bar12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Vote_rcap 
,•’`*Tick Tock,•’♥`
12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Vote_lcap12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Voting_bar12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Vote_rcap 
(⊙)(⊙)
12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Vote_lcap12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Voting_bar12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Vote_rcap 
HURREM
12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Vote_lcap12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Voting_bar12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Vote_rcap 
Zsoltan
12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Vote_lcap12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Voting_bar12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Vote_rcap 
vizitatori
12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Percent_0
Top posting users this month
No user

 

 12 motive pentru care Randi e iubitul ideal

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Lee Sue
Prințesă
Prințesă
Lee Sue


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 2381
Puncte : 2686
Reputatie : 1
Localizare Localizare : Baia Mare
Stare de spirit Stare de spirit : (✪ω✪)

12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Empty
PostSubject: 12 motive pentru care Randi e iubitul ideal   12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Icon_minitimeWed Sep 28, 2016 7:28 pm

12 motive pentru care Randi e iubitul ideal ?u=http%3A%2F%2Fzutv.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2016%2F9%2F28%2F27252%2F14750649343938ad21

Randi e unul dintre cei mai sensibil artiști de la noi. Compune cele mai frumoase piese și e imposibil să nu-ți ajungă direct la suflet muzica lui. Pe lângă asta, are o mulțime de alte calități. Arată bine și... Dar mai bine te lăsăm pe tine să le descoperi.
Sigur că multe fete visează la el și au de ce! Iar cea care îi cucerește inima nu trebuie neapărat să aibă ochii verzi, dar cu siguranță e o norocoasă! De ce? Ia uite:

Îi stă bine în postura de mire


12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Randi%201

Adoră copiii.


12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Randi%202

Și animalele.

12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Randi%203

Se pricepe la gătit.

12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Randi%204
Back to top Go down
http://japanandkorea.wikiforum.net/
Lee Sue
Prințesă
Prințesă
Lee Sue


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 2381
Puncte : 2686
Reputatie : 1
Localizare Localizare : Baia Mare
Stare de spirit Stare de spirit : (✪ω✪)

12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Empty
PostSubject: Re: 12 motive pentru care Randi e iubitul ideal   12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Icon_minitimeWed Sep 28, 2016 7:32 pm

E foarte sensibil.

12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Randi%205

Te poate apăra de absolut oricine.


12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Randi%206

Are cea mai tare gașcă de prieteni.

12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Randi%207

Băieților le e teamă că le-ar putea fura prietenele.

12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Randi%208

Îți va aduce flori.

12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Randi%209

Întotdeauna va fi un visător.

12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Randi%2010

Are simțul umorului.


12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Randi%2011

Îți poate face cele mai frumoase declarații de dragoste. Pe muzică, evident.


Back to top Go down
http://japanandkorea.wikiforum.net/
Vallera Rujinsky
Om de rând
Om de rând
Vallera Rujinsky


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 16
Puncte : 18
Reputatie : 0
Localizare Localizare : Rep. Moldova

12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Empty
PostSubject: Re: 12 motive pentru care Randi e iubitul ideal   12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Icon_minitimeThu Mar 30, 2017 5:46 pm

as vrea sa-mi fie iubit Randi
Back to top Go down
Zsoltan
Curtezana
Curtezana
Zsoltan


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 119
Puncte : 121
Reputatie : 0
Localizare Localizare : Campulung-Muscel
Stare de spirit Stare de spirit : gamer

12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Empty
PostSubject: Re: 12 motive pentru care Randi e iubitul ideal   12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Icon_minitimeThu Mar 30, 2017 6:22 pm

fugi si imusca-te!
Back to top Go down
Sponsored content





12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Empty
PostSubject: Re: 12 motive pentru care Randi e iubitul ideal   12 motive pentru care Randi e iubitul ideal Icon_minitime

Back to top Go down
 
12 motive pentru care Randi e iubitul ideal
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» motivul pentru care Randi canta despre dragoste
» Randi, surpriză inedită pentru fani. Cum și-a interpretrat cea mai recentă piesă "Frumusețea care minte"
» Randi, melodie nouă: Este despre un ideal, două jumătăţi perfecte
» RANDI - Frumusețea care minte
» Chestii pe care Randi nu le suporta

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Seriale coreene & KPOP :: Facebook/instagram-
Jump to: