Seriale coreene & KPOP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


welcome to the kdrama and kpop forum!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Condica de prezenta
Un alt hobie al lui Randi Icon_minitimeTue Sep 05, 2023 12:07 pm by HURREM

» ceva super!
Un alt hobie al lui Randi Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 4:06 am by HURREM

» Neata:))
Un alt hobie al lui Randi Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:57 am by HURREM

» Za lumeee!
Un alt hobie al lui Randi Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:55 am by HURREM

» here!!
Un alt hobie al lui Randi Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:54 am by HURREM

» cap albastru
Un alt hobie al lui Randi Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:53 am by HURREM

» Aim Speșiăăăăăl!
Un alt hobie al lui Randi Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:52 am by HURREM

» hello!
Un alt hobie al lui Randi Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:52 am by HURREM

» Nemesis se prezintă
Un alt hobie al lui Randi Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:51 am by HURREM

Top posters
Lee Sue
Un alt hobie al lui Randi Vote_lcapUn alt hobie al lui Randi Voting_barUn alt hobie al lui Randi Vote_rcap 
Malitta E. Nightingale
Un alt hobie al lui Randi Vote_lcapUn alt hobie al lui Randi Voting_barUn alt hobie al lui Randi Vote_rcap 
RHM Tattoo
Un alt hobie al lui Randi Vote_lcapUn alt hobie al lui Randi Voting_barUn alt hobie al lui Randi Vote_rcap 
saga moon
Un alt hobie al lui Randi Vote_lcapUn alt hobie al lui Randi Voting_barUn alt hobie al lui Randi Vote_rcap 
Invader Lamu
Un alt hobie al lui Randi Vote_lcapUn alt hobie al lui Randi Voting_barUn alt hobie al lui Randi Vote_rcap 
Valla Alucard
Un alt hobie al lui Randi Vote_lcapUn alt hobie al lui Randi Voting_barUn alt hobie al lui Randi Vote_rcap 
,•’`*Tick Tock,•’♥`
Un alt hobie al lui Randi Vote_lcapUn alt hobie al lui Randi Voting_barUn alt hobie al lui Randi Vote_rcap 
(⊙)(⊙)
Un alt hobie al lui Randi Vote_lcapUn alt hobie al lui Randi Voting_barUn alt hobie al lui Randi Vote_rcap 
HURREM
Un alt hobie al lui Randi Vote_lcapUn alt hobie al lui Randi Voting_barUn alt hobie al lui Randi Vote_rcap 
Zsoltan
Un alt hobie al lui Randi Vote_lcapUn alt hobie al lui Randi Voting_barUn alt hobie al lui Randi Vote_rcap 
vizitatori
Un alt hobie al lui Randi Percent_0
Top posting users this month
No user

 

 Un alt hobie al lui Randi

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Malitta E. Nightingale
Regina
Regina
Malitta E. Nightingale


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1352
Puncte : 1520
Reputatie : 0
Varsta : 29
Localizare Localizare : Satu-Mare
Stare de spirit Stare de spirit : Domnisoara filosoafa

Un alt hobie al lui Randi Empty
PostSubject: Un alt hobie al lui Randi   Un alt hobie al lui Randi Icon_minitimeThu May 26, 2016 10:46 pm

Hello, lume! Dupa cum deja stiti, eu urmaresc blogul lui Randi. Asa am aflat si despre ce I-ar fi placut lui Randi daca nu ar fi fost musician. Dar daca vreti sa aflati si voi ce hobie are Randi, mai bine cititi si fiti surprinsi, cum am fost si eu.


Un alt hobie al lui Randi ?u=http%3A%2F%2Fzutv.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2016%2F2%2F23%2F19045%2F145622072997962ea7

Recent am fost întrebat în cadrul unui interviu ce aș fi făcut dacă nu aș fi fost muzician. Iar asta mi-a dat de gândit, am realizat că aș fi făcut tot ceva creativ.

Eu întotdeauna am fost atras de publicitate. Mă uit cu plăcere la reclame, sunt genul de om care nu schimbă canalul de televiziune atunci când încep reclamele. Mai mult decât atât, caut reclame pe net, numai să văd cât de amuzante și creative sunt.
La un moment dat, acum vreo 9 ani, am început să scriu idei de reclame: mă provocam să văd un produs într-un stil amuzant, original și începeam să scriu. Aveam, cred, câteva zeci de idei de reclame scrise și îmi imaginam că o să le vând agențiilor și așa o să-mi lărgesc câmpul de creație.


Însă lucrurile nu stau tocmai așa. Nu poți să creezi reclame decât pe baza unui brief și lucrând într-o agenție de publicitate… iar eu, evident, nu puteam să-mi iau un job, pe lângă toate concertele Morandi pe care le aveam atunci. Am fost ușor dezamăgit când mi-am dat seama cum stau lucrurile, pentru că îmi doream să îmi demonstrez că face și altceva în afară de muzică, ceva care mă pasiona...

Pentru mine e important să schimb ceva, o data la un interval de timp, pentru a evita rutina și pentru a evolua, a învăța să fac lucruri noi, iar publicitatea chiar ar fi fost ceva nou și provocator pentru mine. Dacă nu aș fi fost pe scenă, aș fi fost autorul unor reclame de tot râsul: în sensul bun! Poate în altă viață.
Back to top Go down
https://kpopandkdrama.forumotion.com/
Lee Sue
Prințesă
Prințesă
Lee Sue


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 2381
Puncte : 2686
Reputatie : 1
Localizare Localizare : Baia Mare
Stare de spirit Stare de spirit : (✪ω✪)

Un alt hobie al lui Randi Empty
PostSubject: Re: Un alt hobie al lui Randi   Un alt hobie al lui Randi Icon_minitimeThu May 26, 2016 11:40 pm

la asta chiar nu ma asteptam
Back to top Go down
http://japanandkorea.wikiforum.net/
Lunatic.
Curtezana
Curtezana
Lunatic.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 106
Puncte : 118
Reputatie : 0
Varsta : 23
Localizare Localizare : Curtea de Arges

Un alt hobie al lui Randi Empty
PostSubject: Re: Un alt hobie al lui Randi   Un alt hobie al lui Randi Icon_minitimeMon Jun 27, 2016 4:34 pm

Nici eu.
Back to top Go down
Lee Sue
Prințesă
Prințesă
Lee Sue


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 2381
Puncte : 2686
Reputatie : 1
Localizare Localizare : Baia Mare
Stare de spirit Stare de spirit : (✪ω✪)

Un alt hobie al lui Randi Empty
PostSubject: Re: Un alt hobie al lui Randi   Un alt hobie al lui Randi Icon_minitimeMon Jun 27, 2016 5:31 pm

Smile)) zise Adri
Back to top Go down
http://japanandkorea.wikiforum.net/
Zsoltan
Curtezana
Curtezana
Zsoltan


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 119
Puncte : 121
Reputatie : 0
Localizare Localizare : Campulung-Muscel
Stare de spirit Stare de spirit : gamer

Un alt hobie al lui Randi Empty
PostSubject: Re: Un alt hobie al lui Randi   Un alt hobie al lui Randi Icon_minitimeThu Mar 30, 2017 7:24 pm

are si hobby-uri indecente?
Back to top Go down
Malitta E. Nightingale
Regina
Regina
Malitta E. Nightingale


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1352
Puncte : 1520
Reputatie : 0
Varsta : 29
Localizare Localizare : Satu-Mare
Stare de spirit Stare de spirit : Domnisoara filosoafa

Un alt hobie al lui Randi Empty
PostSubject: Re: Un alt hobie al lui Randi   Un alt hobie al lui Randi Icon_minitimeFri Mar 31, 2017 4:24 pm

Nu stiu. Intreaba-l daca te intereseaza. Smile
Back to top Go down
https://kpopandkdrama.forumotion.com/
saga moon
moderator
moderator
saga moon


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 932
Puncte : 952
Reputatie : 2
Varsta : 34
Localizare Localizare : Bucharest

Un alt hobie al lui Randi Empty
PostSubject: Re: Un alt hobie al lui Randi   Un alt hobie al lui Randi Icon_minitimeMon Apr 10, 2017 3:25 pm

are ca si toti barbatii
Back to top Go down
http://majesticrpg.forumgratuit.ro/
Sponsored content





Un alt hobie al lui Randi Empty
PostSubject: Re: Un alt hobie al lui Randi   Un alt hobie al lui Randi Icon_minitime

Back to top Go down
 
Un alt hobie al lui Randi
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Recomandarea lui Randi
» Randi si Jo!
» Dragostea lui Randi
» Randi, de la munte
» Randi e la putere!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Seriale coreene & KPOP :: News-
Jump to: